Jälleenmyynti ja asennus

Etsimme lisää jälleenmyyjiä, sekä asennusyrityksiä palvelemaan kasvavaa kysyntää.

Tarjoamme jatkuvaa koulutusta sekä maahantuojan ja BlaubergSuomi jällenmyyntitiimin asiantuntevan tuen.

https://www.blaubergsuomi.fi

suomi_white_edited.png
Duocenter 2.0 blåorange-1.png

Maahantuoja 

Paunankatu 5 A 4, 24130 SALO

Uusimaa

cropped-400dpiLogo-8.png

Tukku- ja jälleenmyynti

Mikko Timonen (Etelä-Suomi)

Vakaimentie 1, 03100 NUMMELA

mikko.timonen@ilmanvaihtoliike.fi

045 155 7044

logo_urklippt.png

Tukku- ja jälleenmyynti

Ensikuja 2, 10300 KARJAA

info@putkipiste.fi

045-204 9318

logo (1).png

Muinaisrannankatu 14
10300 KARJAA

info@raaseporinsahkopalvelu.fi

044 5212 356

arrov_logo.jpg

Niklas ”Nicka” Wicht
Puh. 050 329 9331 

nicka.wicht@gmail.com

Westerholm-logo-4x.jpg

Puolaharju 43b

00930 Helsinki

09 7557047

info@lvi-kartoitus.com

Sami Westerholm

GSM. +358 40 040 2557

sami.westerholm@lvi-kartoitus.com

Tommi Westerholm

GSM. +358 40 591 2234

tommi.westerholm@lvi-kartoitus.com

Ahvenanmaa

logo2x.png

Ålands VVS-Kylcenter Ab

Fallgärdsvägen, Dalkarby Jomala 

Postbox 194, AX 22101 Mariehamn

info@vvskylcenter.ax

018-18 23700

Itä-Suomi

cropped-400dpiLogo-8.png

Mika Karhapää (Itä-Suomi )

Joensuu

mika.karhapaa@ilmanvaihtoliike.fi

040 575 7876

Sami Ansamaa (Itä-Suomi )

Kuopio, Jyväskylä

sami.ansamaa@ilmanvaihtoliike.fi

045 159 1656

Varsinais-Suomi

promos.png

Uula Väisänen

Käkitie 20 21530 Paimio

promoseam@gmail.com

0445058005

Ossi Kiuru

Isoperheenkatu 10 B 5,  24130 SALO

ossi.kiuru@gmail.com

logo1-480w – kopio.png

Vahtistentie 2,
21570 SAUVO

lviskuustonen@lviskuustonen.fi

02 4730 656

pms-sukeva-white-196w.jpg

PMS Sukeva Oy

Männistöntie 11

28120 Pori

marko.sukeva@icloud.com

045-8984898

Pohjois-Pohjanmaa

OH-Energia-weblogo.png

Hietaniementie 13
90440 Kempele

Myynti

Olli Hintsala

050 352 32 37

olli.hintsala@oh-energia.fi

Aappo Hintsala

050 37 99 554

aappo.hintsala@oh-energia.fi